Zavolajte nám

+421 904 853 249

Napíšte nám

ahoj@akcnezeny.sk

Redakcia a mediálne partnerstvo

veronika.samborska@akcnezeny.sk

Martin Čambor

Slovenská sporiteľňa

Snaží sa každý deň urobiť niekoľko dobrých skutkov. Verí, že investované sa vracia. Radí, mentoruje, učí príkladom ako sa správať k ostatným. A je ho vidieť najviac na profesijných platformách a ak treba, aj v komunite. Hovorí: „Ak raz zažijete život v Slovenskej sporiteľni a zdieľate jej hodnoty, zostanú vám na celý život.” Martin Čambor má viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti HR.

Čo robíte pre to, aby ste boli VIDIEŤ A POČUŤ? 

Snažím sa každý deň urobiť niekoľko dobrých skutkov, verím, že investované sa vracia. Radím, mentorujem, učím príkladom ako sa správať k ostatným. A je ma vidieť najviac na profesijných platformác, a ak treba, aj v komunite.

Téma: Úspech našej banky stojí zo 70 % na ženách, a preto vytvárame podmienky pre rozvoj ich talentu
Čas v programe: 

Aké sú podľa Vášho názoru najdôležitejšie VÝZVY PRE ROK 2023? 
 

Počúvam množstvo podcastov, najradšej asi mozgovú atletiku a nevyhorených. Mimoriadne ma zaujal názov jednej konferencie “Bez bolesti není růstu“ – v dnešnej napostovanej a nainstagramovanej dobe lacného úspechu totiž hovorí o tom – že na úspech sa treba NAMAKAŤ!

O čom sa vo verejnom priestore nehovorí, ale malo by sa? 

O negatívnom dopade Covidových homeoffisov na sociálne zručnosti ľudí ako je bežná komunikácia a alarmujúci pocit osamelosti. Vidím to na výsledkoch z krízovej linky.

Akú ZMENU chcete okolo seba vidieť a presadiť? 

Pomôcť k zvýšeniu finančnej gramotnosti na Slovensku, lebo len vzdelaní ľudia, ktorí vedia klásť správne otázky, nepadnú do paste podvodníkom. Zároveň chcem ukázať viac ženám, že investovanie zvládnu aj samé, a že je pre každého. Aj samé sa môžu pripravovať na budúcnosť a budovať si finančnú rezervu.

Přejít nahoru