Spojte sa s nmi

+421 904 853 249
ahoj@akcnezeny.sk
projectmanager@akcnezeny.sk

PR Manager

Kristína Mayer
+421 907 869 648
kristina@beecontent.sk

Redakcia

Veronika Samborská
veronika.samborska@akcnezeny.sk

Partneri

TITULÁRNY PARTNER

Philip Morris Slovakia s.r.o

Philip Morris Slovakia s.r.o. je spoločnosťou v rámci skupiny Philip Morris International Inc (PMI) 

Od roku 1996 sú lídrom na slovenskom trhu v predaji a distribúcii tabakových výrobkov. V PMI sa snažia nachádzať inovatívne riešenia, neostávajú len pri status quo. Momentálne sa venujú najmä technologickému vývoju a vedeckému výskumu menej škodlivých alternatív ku klasickým cigaretám. Ich cieľom je budúcnosť bez dymu, v ktorej by cigarety boli nahradené bezdymovými výrobkami, a to v prospech dospelých fajčiarov.

Spoločnosť Philip Morris ako prvá firma na Slovensku získala prestížnu certifikáciu platovej rovnosti EQUAL-SALARY, ktorá kladie dôraz na rovnaké odmeňovanie žien a mužov. Certifikáciu udeľuje švajčiarska Nadácia EQUAL-SALARY v spolupráci so Ženevskou univerzitou a poradenskou spoločnosťou PwC ako nezávislé potvrdenie rovnosti odmeňovania a rovnocenných príležitostí mužov a žien na rovnakých pracovných pozíciách. Philip Morris je jednoznačne trendsetter v oblasti rovnosti odmeňovania. Rovnako dôležité sú pre Philip Morris ukazovatele ako kariérne príležitosti, prístup k vzdelávaniu, práca s rodičmi na materskej a rodičovskej dovolenke.  

Spoločnosť Philip Morris Slovakia s.r.o. získala v roku 2023 už deviaty rok po sebe aj prestížny medzinárodný certifikát Top Employer Slovakia. 

Philip Morris na Slovensku zamestnáva takmer dve stovky zamestnancov. Ako silne vzťahová organizácia kladie dôraz na spokojnosť a angažovanosť svojich zamestnancov. V roku 2022 presťahovala sídlo svojej spoločnosti do nových priestorov GBC5 na Galvaniho ulici v Bratislave. V roku 2023 získala od poroty súťaže Office roka Špeciálnu cenu „Good Office“. V rámci prieskumov angažovanosti zamestnancov si držíme vysoké EmployeeNPS skóre ako aj InclusionNPS. 

HLAVNÝ PARTNER

Slovak Telekom, a.s.

Slovak Telekom je najväčší telekomunikačný operátor s dlhoročnými skúsenosťami, zodpovedným prístupom k podnikaniu a medzinárodnými poznatkami, ktorý na slovenský telekomunikačný trh prináša inovatívne technologické trendy. Spoločnosť vlastní a prevádzkuje telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky. Medzi naše kľúčové témy patrí bezpečnosť, digitalizácia a vzdelávanie, udržateľnosť a životné prostredie, zákaznícka a zamestnanecká skúsenosť.

HLAVNÝ PARTNER

Veľvyslanectvo USA na Slovensku

PARTNER DISKUSIE

Wealth effect managment, s.r.o.

Veria, že bohatstvo pomáha prežiť hodnotný a naplnený život. Preto ho ich klientom pomáhajú budovať, zveľaďovať a ochraňovať — po celý život — bez rozdielu veku či pohlavia.

Wealth Effect Management je spoločnosť, ktorá buduje, zveľaďuje a ochraňuje vaše bohatstvo. 

 

HLAVNÝ PARTNER

Slovenská sporiteľňa, a.s.

Slovenská sporiteľňa je v súčasnosti najväčšia komerčná banka na Slovensku, s úplnou devízovou licenciou a povolením na vykonávanie hypotekárnych bankových obchodov. Máme najväčší podiel na trhu vkladov, najrozsiahlejšiu sieť vlastných obchodných miest a dominantné postavenie v oblasti vydávania bankových platobných kariet. Svojim klientom poskytujeme širokú škálu produktov a služieb.  

V pobočkách našej banky sa vďaka štýlovým priestorom a príjemnej atmosfére budete cítiť ako doma. Ponúknu vám kávičku a ochotne poradia a pomôžu vyriešiť otázky spojené s osobnými aj podnikateľskými financiami, poistením či investíciami. A ako sa patrí na banku, ktorá ide s dobou a ktorej záleží na životnom prostredí, všetko tam vybavíte bez papierov cez tablet, v ktorom budete mať svoje financie naozaj ako na dlani. 

Slovenská sporiteľňa je banka s najdlhšou tradíciou sporiteľníctva na Slovensku.

PARTNER

Zurich Insurance Company Ltd.

Zurich Insurance Ltd. patrí medzi popredné svetové poisťovne so 150-ročnou históriou. V Bratislave spoločnosť otvorila svoje brány v roku 2007 ako kompetenčné centrum, ktoré poskytuje vysoko špecializované služby v oblasti životného a neživotného poistenia, dátovej vedy, riadenia rizík, business intelligence, informačných technológií, ako aj správy poistnej siete a technického účtovníctva. Od roku 2022 pôsobí Zurich Insurance aj v Košiciach, a to v co-workingovom centre Fabrika 48. 

Zurich Insurance Company je popredný poisťovateľ, ktorý poskytuje služby svojim zákazníkom na globálnych a miestnych trhoch. 

PARTNER DISKUSIE

PESCHLOVA PODHORSKÁ
advokátska kancelária

PESCHLOVÁ PODHORSKÁ advokátska kancelária, s.r.o. poskytuje poradenské služby klientom v oblasti obchodného, občianskeho, pracovného, finančného, správneho a potravinového práva a GDPR. Tím advokátskej kancelárie pracuje pre svojich klientov už viac ako 16 rokov s ambíciou vytvárať prostredie dôvery, v ktorom citlivo a diskrétne, ale zároveň veľmi pružne, reaguje na potreby klienta a poskytuje prvotriedny právny servis. PESCHLOVÁ PODHORSKÁ advokátska kancelária, s.r.o. zastrešuje tím zdatných právničiek, čím v praxi každý deň potvrdzuje, že rodové stereotypy nefungujú. 

PARTNER

MENITY GROUP s. r. o.

Menity je medzinárodná poradenská spoločnosť. Na Slovensku pôsobí viac ako 16 rokov, a je aktívnym členom Americkej aj Britskej obchodnej komory. Špecializuje sa na Executive Search a Leadership Advisory. Pomáha firmám získavať líderky a lídrov a formovať manažérske tímy svetovej úrovne. Vytvára most medzi výnimočnými ľuďmi a výnimočnými pracovnými príležitosťami. V kontexte Equal Pay Day podporuje a víta ženské vedenie. Verí, že významné zastúpenie žien na vedúcich pozíciách je kľúčové pre budovanie silných a rozmanitých tímov, ktoré prinášajú skutočnú hodnotu a inovácie pre ich klientov. Ich poslaním je vytvárať lepší svet tým, že spájajú výnimočné talenty s výnimočnými príležitosťami, ktoré pozitívne ovplyvňujú životy jednotlivcov, firiem a spoločnosti ako celku. Konkrétne, snažia sa vytvárať rozmanitosť na vedúcich pozíciách a poskytnúť profesionálne rozvojové príležitosti. 

PARTNER

Tesco Stores SR a.s.

Spoločnosť Tesco je jedna z najväčších sietí potravín, ktorá na Slovensku pôsobí už od roku 1996. 

V rámci svojich obchodov máme predajne pre všetky typy zákazníkov, od najväčších hypermarketov a supermarketov až po menšie Expres obchody. Pôsobíme v komunitách na celom Slovensku, kde zamestnávame viac ako 8-tisíc kolegov a podporujeme inklúziu a diverzitu, aby sa u nás každý mohol cítiť vítaný. Realizujeme aktivity na ochranu životného prostredia a sme lídrom v boji proti potravinovému odpadu. Našim zákazníkom prinášame širokú ponuku potravín ako aj potrieb pre domácnosť, vlastnú značku oblečenia F&F a množstvo ďalších produktov. V Tescu dbáme na to, aby naši zákazníci pri každom nákupe vždy dostávali najlepšiu hodnotu za peniaze. Značka Tesco sa spája s inováciami v oblasti maloobchodu vrátane najväčšej donáškovej služby Tesco Online nákupy, službou Scan & Shop, operátorom Tesco Mobile či franšízovou sieťou Žabka. 

Tesco ako prvé zaviedlo vernostný program Clubcard, ktorý zákazníkom pomáha šetriť peniaze, nakupovať ešte výhodnejšie a dokonca im vracia peniaze späť formou poukážok.

PARTNER

CIPE

Center for International Private Enterprise je medzinárodná organizácia pôsobiaca na priesečníku biznisu a demokracie, ktorá spolupracuje s obchodnými komorami, podnikateľskými združeniami, think-tankami a inými neziskovými organizáciami s cieľom posilňovať princípy demokracie a trhovej ekonomiky. Organizácia CIPE, so sídlom vo Washingtone, oslavuje 40 rokov pôsobenia. Za tento čas zrealizovala spolu so svojimi partnermi z občianskeho a súkromného sektora viac ako 2 000 projektov vo viac ako 100 krajinách sveta.

Jednou z prioritných oblastí, ktorej sa CIPE venuje je aj posilnenie ekonomického postavenia žien. CIPE a jeho Centrum pre ekonomické posilnenie postavenia žien (CWEE) vedie iniciatívy, ktoré pomáhajú zlepšovať životy miliónov žien a iných skupín s obmedzeným prístupom k ekonomickým príležitostiam. CWEE podporuje hlas žien a posilňuje lokálne siete žien s cieľom presadzovať demokratické reformy, ktoré budujú odolnejšie a inkluzívnejšie ekonomiky po celom svete.

MEDIÁLNY PARTNER

TA 3

Televízia TA3 je slobodné a nezávislé médium so slobodne a nezávisle vytváraným obsahom. 

Slobodným šírením informácií a názorov chce TA3 prispievať k rozvoju pluralitnej demokratickej spoločnosti a jej náležiacich hodnôt. Spravodajská televízia TA3 vám už od roku 2001 prináša aktuálne správy z domova aj zahraničia.

PARTNER

PAELA produkčná agentúra

PAELA vytvára zapamätateľnosť značiek v reálnom svete. Verí, že práve v digitálnej dobe je hmatateľná prítomnosť značiek spôsob, akým sa značky a spoločnosti dokážu relevantne odlíšiť. Špecializuje sa na produkčné riešenia, vďaka ktorým sa nápady klientov menia na konkrétne, konštruktívne projekty. Tejto špecializácii sa venuje viac ako 20 rokov a úspešne realizuje projekty a kampaňovú podporu pre domáce aj zahraničné značky. Jej hlavnou ingredienciou sú expertné skúsenosti v oblasti tlačových technológií, obalových materiálov a haptickej reklamy. Svoju prácu obohacuje nadštandardnou dávkou vnímavosti a dbá na to, aby sa tvorivé idey menili na nadšenie z výsledku. 

Paela produkčná agentúra – špecialisti na offline prezentáciu značiek.

PARTNER

MH Teplárenský holding a.s.

MH Teplárenský holding, a.s. (MHTH), ktorý vznikol 1. mája 2022 prepája a zefektívňuje aktivity šiestich štátnych teplárenských spoločností v Bratislave, Trnave, Zvolene, Martine, Žiline a v Košiciach. Zabezpečuje tepelný komfort a poskytuje služby pre približne 320 000 domácností a asi 1 000 000 obyvateľov. Až 50 % obyvateľov je pripojených na ich centrálne zásobovanie teplom. Vyrábajú ročne 2 600 GWh tepla a 650 GWh elektriny. 

PARTNER

DOUBLETREE BY HILTON

PARTNER

Effectix.com, s.r.o.

Je spoľahlivý partner vo svete digitálneho marketingu. Vďaka funkčnej stratégii, atraktívnej kreativite a efektívnemu marketingu vám zvýšia povedomie o vašej značke a zvýšia predaj vašich produktov i služieb. Sú machri v SEO, ktoré váš web dostane na popredné miesta vo vyhľadávaní, čo vám prinesie potenciálnych zákazníkov. Venujú sa výkonnostným kampaniam na Google a Meta, ktoré vám pomôžu dosiahnuť konkrétne, merateľné ciele, lebo su efektívne a funkčné. Vedia vašu komunikáciu na sociálnych sieťach spraviť atraktívnou a pútavou pre vašich fanúšikov. Ich digitálna agentúra je tu, aby vám pomohla rásť a dosahovať úspech vo svete online. S ich kreatívnymi riešeniami, výkonnostnými kampaňami a obsahovým marketingom, ste na ceste k digitálnemu úspechu.

PARTNER

Ditec, a.s.

DITEC, a.s. pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992.  Za ten čas sa vypracovali na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov IT v Slovenskej republike. Súčasťou tímu DITEC je dnes vyše tristo ľudí, okrem Bratislavy majú pobočky aj v Banskej Bystrici, Žiline a Trnave. Medzi ich najväčších zákazníkov patrí Ministerstvo financií SR, Finančná správa a Ministerstvo vnútra SR . 

PARTNER

2muse, s.r.o.

2muse  je prieskumná agentúra, ktorá pomáha firmám robiť správne biznis rozhodnutia. Rozumejú veľmi dobre úlohám svojich klientov a vďaka kvalitným dátam sa vedia dokonale vžiť do kože ich zákazníkov. Vidia celý kontext trhu, a práve ten je základom ich odporúčaní. Pracujú s dátami z trhu, robia prieskumy a analýzy. Výsledkom ich práce sú informácie a súvislosti, vďaka ktorým lepšie porozumieme trhu, zákazníkom i zamestnancom.

PARTNER

British Ambassy Bratislava

Britské veľvyslanectvo na Slovensku udržiava a rozvíja vzťahy medzi Spojeným kráľovstvom a Slovenskom. Naša práca zahŕňa celý rad otázok vrátane politík EÚ, obchodných vzťahov, jednotného trhu, energetickej bezpečnosti a zmeny klímy. Poskytujeme služby britským občanom žijúcim a navštevujúcim Slovensko. 

PARTNER

cvmango, s.r.o.

cvmango.com – Váš partner pre fungujúci recruiting, je moderná kariérna platforma, ktorá dáva uchádzačom slobodu a komfort, aby mohli hľadať nové príležitosti bez obáv o ich súkromie. Spoločnostiam prináša efektivitu v nábore tým, že sa zaoberá len relevantnými profilmi uchádzačov, ktorí spĺňajú ich očakávania a sú naviac motivovaní k zmene.

Cvmango je databáza 5000+ overených životopisov, inzercia a konzultácie na využitie sily sociálnych sietí (Linkedin, Facebook, Instagram), Employer Branding (náborové videá, kariérne stránky, podcast Očami HR,…)

Spájajú obidve strany náboru s ohľadom na ich potreby a preferencie. Inovatívne a autenticky.

PARTNER

NEUROPEA, s.r.o.

Agentúra Neuropea vznikla v roku 2006 ako poradenská spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti vzťahov s verejnosťou, štátnou správou i regionálnymi samosprávami a komunitami. Svoje najväčšie „know-how“ v oblasti public affairs agentúra postupne rozšírila o ďalšie služby. Dnes je spoľahlivým partnerom pre klientov z rôznych oblastí podnikania.

Ako skúsený tím špecialistov na komunikáciu a public affairs poskytujú klientom riešenia, vďaka ktorým efektívne dosahujú svoje ciele. Implementovali komunikačné kampane pre rôzne oblasti podnikania – zdravotníctvo  a farmácia, maloobchod, FMCG, energetika, financie, development, IT.

Neuropea je jedným zo zakladajúcich členov CEE Alliance for Strategic Communications (CEEASC). Regionálne združenie agentúr zahŕňa členov z Česka, Maďarska, Poľska a Rumunska. Vďaka týmto partnerom poskytujú služby vo všetkých krajinách strednej a východnej Európy.

 

PARTNER

Britská obchodná komora v SR

Už 25 rokov pôsobí na Slovensku ako mimovládna organizácia zameraná na rozvoj obchodných vzťahov medzi SR a UK, výmenu inšpirácii a rozvoj podnikateľského prostredia. Výhody z členstva môžu čerpať firmy, mimovládne organizácie ako aj individuálni členovia, pričom sa môžu oprieť o medzinárodnú sieť britských komôr pôsobiacich na celom svete. Jej aktivity sa zameriavajú na trvalú udržateľnosť, je signatárom medzinárodnej kampane OSN Race to Zero (www.racetozero.com) a v tomto roku predstavila nové aktivity v oblasti inovácií, ako aj rozvoj pracovného trhu podporou diverzity a inklúzie.

PARTNER

Talent Solutions, s.r.o.

Talent Solutions poskytuje ľuďom prácu a firmám talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti. Uchádzačom bezplatne pomáhajú nájsť pre nich tú najvhodnejšiu prácu – záleží im na tom aby boli v práci spokojní. Na slovenskom trhu pôsobia od roku 2002. Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážu flexibilne reagovať na potreby našich klientov. V súčasnej dobe majú viac ako 7 pobočiek a on-site pracovísk na celom území Slovenska. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch im umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu. Pri poskytovaní ich služieb spájajú záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov. Riešia potreby ich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávajú uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo profesijného rozvoja. Denne pridelia viac ako 1100 agentúrnych zamestnancov a ročne obsadia viac ako 600 pozícií. Poskytujú široký rozsah služieb, aby sa čo najlepšie reflektovali potreby ich klientov v rôznych segmentoch podnikania na celom území Slovenska.

 

PARTNER

Mary Kay (Czech Republic), s.r.o., OZ Slovakia

Ikonická kozmetická značka a globálna podnikateľská spoločnosť Mary Kay bola spoločnosťou Euromonitor International vyhlásená za #1 značku priameho predaja pleťovej a dekoratívnej kozmetiky na svete.* Toto ocenenie prichádza v čase, keď spoločnosť oslavuje svoje 60. výročie, pokračujúc v odkaze svojej zakladateľky Mary Kay Ash posilňovať postavenie žien. Mary Kay Ash, jedna z prvých podnikateliek, založila svoju vysnívanú kozmetickú spoločnosť v roku 1963 s jediným cieľom – obohacovať životy žien. Tento sen sa rozrástol na multimiliardovú spoločnosť s miliónmi nezávislých kozmetických poradkýň a poradcov vo viac než 35 krajinách sveta. Už 60 rokov podporuje spoločnosť Mary Kay prostredníctvom vzdelávania, mentoringu a inovácií ženy v tom, aby si mohli tvoriť svoju vlastnú budúcnosť. Spoločnosť investuje do vedeckého výskumu a výroby produktov starostlivosti o pleť, dekoratívnej kozmetiky a vôní. Mary Kay sa usiluje o zachovanie životného prostredia pre budúce generácie, poskytuje podporu a pomoc ženám s onkologickým ochorením, obetiam domáceho násilia a povzbudzuje mladých ľudí k tomu, aby nasledovali svoje sny.

 

*„Zdroj: Euromonitor International Limited; Beauty and Personal Care 2023 Edition, hodnota predaja v RSP, údaje za rok 2022″

PARTNER

Ebenica Coffee, s.r.o.

EBENICA COFFEE je Slovenská remeselná pražiareň výberovej kávy, ktorá vznikla už v roku 2009. Zameriava sa na výnimočnú chuť a prvotriednu kvalitu zŕn, ktorú ocenili vo viacerých medzinárodných súťažiach v Amerike a v Británii. Okrem kávy pre domácnosti sa špecializujú najmä na boj proti zlej „office-ovej“ káve. Ich riešenie kávy do kancelárie zahrňujúce čerstvo pražené zrnká z celého sveta, profesionálne automatické kávovary a pravidelný servis dokážete kuchynku vo vašej firme premeniť na súkromnú kaviareň. Súčasne zvýšite aj počet kolegov, ktorá sa pri príchode do práce usmievajú.

PARTNER

Maltesers

MALTESERS WALL OF SHARING od spoločnosti Mars počas konferencie Equal Pay Day vytvára priestor, aby ženy medzi sebou sharovali a zdieľali svoje best practice, skúsenosti, odporúčania, osvedčené postupy a prezentovali ženské vzory a podporili tak rovnaké postavenie žien v práci a v spoločnosti. A my ich budeme radi sharovať ďalej.

PARTNER

www.bpwcr.cz

Je verejne prospešná organizácia, ktorá prepája aktívne ženy s cieľom podporiť ekonomickú nezávislosť žien. Vytvorili celosvetovú značku Equal Pay Day . Celoročne vedú kampaň za #rovnakéodmeňovanie, medializujú ženské vzor, organizujú dvojdenné konferencie Equal Pay Day v Česku a mentoringové programy. Dlhodobo podporujú tému postavenia žien v spoločnosti.

PARTNER

Laia

Laia je virtuálna eventová platforma postavená na AI. Pomáha organizátorom podujatí vytvárať výnimočné interaktívne a individuálne zážitky. Laia posúva váš event na vyššiu úroveň.

PARTNER

PosAm je jednou z mála IT firiem na Slovensku, ktorá sa z nuly vypracovala až na popredného systémového integrátora. Tajomstvo ich úspechu spočíva v hlbokej znalosti podnikania ich zákazníkov a schopnosti prinášať im užitočné riešenia a služby. Tie sú zamerané na vývoj, integráciu a správu softvérových diel, návrh, realizáciu a správu virtualizovaných IT infraštruktúr a starostlivosť o koncové zariadenia.
Sústreďujú sa na lepšie fungovanie kľúčových aj podporných biznisových procesov. Ambíciou ľudí v PosAm je neustále hľadať
nové príležitosti, ako trvalý tok inovácií v oblasti informačných technológií premieňať na úžitok pre ich zákazníkov. Motivujú ich náročné výzvy zamerané na transformáciu biznisových potrieb ich zákazníkov do inšpiratívnych elegantných riešení, s využitím IT technológií.

MEDIÁLNI PARTNERI