Spojte sa s nmi

+421 904 853 249
ahoj@akcnezeny.sk
projectmanager@akcnezeny.sk

PR Manager

Kristína Mayer
+421 907 869 648
kristina@beecontent.sk

Redakcia

Veronika Samborská
veronika.samborska@akcnezeny.sk


Jana Sliacka

Produktový manažér / HR a recruitment – cvmango.com


V recruitingu sa pohybujem 15 rokov. Aj vďaka cvmango.com pomáham klientom efektívne nájsť tie najlepšie talenty do ich tímu. Zároveň som hlasom obľúbeného podcastu Očami HR, kde pravidelne pozývam zaujímavých hostí zo Slovenska aj Čiech, s ktorými spoločne prinášame novinky zo zákulisia HR a trendy inšpirujúce nielen túto komunitu.

Čo robíte pre to, aby ste boli VIDIEŤ A POČUŤ? 

Snažím sa pravidelne ( niekedy menej ) prispievať obsahom, ktorý vyvoláva otázky, prípadne inšpiruje. Hovorím o tom, ako vyzerá pohovor a ako vyzerá cesta kandidáta k pracovnej pozícii a naopak spoločnosti k skvelému talentu.

Téma:
Čas v programe: 

Zaujalo vás v poslednej dobe niečo konkrétne? Od kiaľ čerpáte inšpiráciu?
 

Jednou z mojich veľkých inšpirácií je Petr Skondrojanis, ktorý si vo svete recruitingu už mnohé preskákal. Jeho pohľad na túto tému mi je veľmi blízky a som rada, že som mohla kus jeho optimizmu a hodnotných skúseností priniesť aj na Slovensko, vďaka jeho pozvaniu do podcastu Očami HR.

Akú ZMENU chcete okolo seba vidieť a presadiť? 

Veľmi by sa mi páčilo, ak by ľudia prichádzali na pohovor pripravený a s radosťou z toho, že ich čaká možno nejaká zaujímavá pracovná príležitosť. Príprava na pohovor, ktorú často podceňujeme alebo nevieme ako a ani prečo by sme sa mali pripraviť, je však niečo, čo sa za posledné roky začalo vytrácať.