Zavolajte nám

+421 904 853 249

Napíšte nám

ahoj@akcnezeny.sk

Redakcia a mediálne partnerstvo

veronika.samborska@akcnezeny.sk

Osobnosti

Sme nesmierne radi, že sa k nám pridali inšpiratívne a významné ženy, a taktiež muži, aby sme spolu vytvorili prvý ročník EPD a v rámci osvetovej kampane upozornili na rozdiely v odmeňovaní žien a mužov a zároveň na postavenie žien v spoločnosti a v pracovnom prostredí.

Predstavujeme vám ambasádorky a ambasádorov ročníka 2023.

Eva Jahelka Filipp

 

Wealth Effect Management

 

 

Mojou aktuálnou výzvou je povzbudiť ženy k aktívnemu budovaniu, zveľaďovaniu a ochrane ich bohatstva, vďaka ktorému si môžu zabezpečiť finančnú slobodu a prežiť tak život podľa svojich predstáv. Zároveň pripravujem aktivity a prostriedky, vďaka ktorým bude možné zvýšiť finančnú gramotnosť na Slovensku – prioritne, ale nie len pre deti.

Ivana Molnárová

Bývalá riaditeľka Profesie

Vyštudovala Matematicko-fyzikálnu fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Po absolvovaní univerzity pracovala v rodinnej firme Anyhel v Humennom. V roku 2001 nastúpila do spoločnosti Profesia ako Sales Representative a po zmene viacerých pozícií od mája 2008 riadila a koordinovala obchodné aktivity spoločnosti v Českej, Slovenskej a Maďarskej republike ako marketingová a obchodná riaditeľka. Od októbra 2010 bola výkonnou riaditeľkou spoločnosti Profesia. V roku 2022 dostala ocenenie Manážer roka 2022 a zároveň ku koncu roka odišla z pozície riaditeľa. Momentálne sa venuje poradenstvu, koučingu a mentoringu lídrov a firiem.

Jana Sliacka

cvmango

V recruitingu sa pohybujem 15 rokov. Aj vďaka cvmango.com pomáham klientom efektívne nájsť tie najlepšie talenty do ich tímu. Zároveň som hlasom obľúbeného podcastu Očami HR, kde pravidelne pozývam zaujímavých hostí zo Slovenska aj Čiech, s ktorými spoločne prinášame novinky zo zákulisia HR a trendy inšpirujúce nielen túto komunitu.

Martin Čambor

Slovenská sporiteľňa, a.s.

Snažím sa každý deň urobiť niekoľko dobrých skutkov , verím že investované sa vracia. Radím, mentorujem, učím príkladom ako sa správať k ostatným. A je ma vidieť najviac na profesných platformách a ak treba v komunite.
Ak raz zažijete život v Slovenskej sporiteľni a zdieľate jej hodnoty, zostanú vám na celý život.

Martin Čambor má viac ako 20-ročné skúsenosti v oblasti HR.

Miroslava Rychtárechová

Tesco Stores SR a.s.

Miroslava je prevádzkovou personálnou manažérkou v spoločnosti Tesco Stores SR. Má viac ako 20 rokov skúseností z oblasti budovania funkčných tímov pri otváraní siete Hypermarketov ako aj tvorby stratégie riadenia ľudských zdrojov. Prešla rôznymi manažérskymi pozíciami, venovala sa tréningu a rozvoju zamestnancov a riadeniu projektov.  

Barbara Jagušák

PR manažérka a moderátorka

Momentálne som čerstvou mamou trojmesačného bábätka. Okrem toho sa naplno venujem aj mojej práci, ktorá je veľmi rôznorodá. Pripravujem niekoľko podcastov na rôzne témy, moderujem spoločenské podujatia, podieľam sa na projektoch v spolupráci s Fashion LIVE! a Slovak Fashion Council.

 

Andrea Mešková

Martinus.sk

Andrea Mešková vyštudovala strategický manažment a marketing na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Absolvovala tiež polročné štúdium na Rijksuniversitat Groningen v Holandsku, kurzy Brief koučingu a tímového koučingu. V roku 2023 ukončila štúdium personálneho manažmentu CIPD Level 5. V roku 2009 sa pridala do Martinusu, kde mala na starosti vybudovanie a prevádzku siete kamenných kníhkupectiev a neskôr aj kaviarní. Po návrate z materskej dovolenky pokračovala v budovaní tímu „Martinus Experience“, ktorý zastrešuje všetky aktivity súvisiace s ľuďmi v Martinuse a ich rozvojom. V roku 2022 získala ocenenie HRLeader. Medzi jej hobby patrí káva, príroda a, samozrejme, čítanie kníh. 

Michal Meško

Martinus.sk

Michal Meško vyštudoval manažment a marketing na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Absolvoval tiež PLD program na Harvard Business School v USA a polročné štúdium so zameraním na spotrebiteľské správanie a internetový obchod na Rijksuniversitat Groningen v Holandsku. V roku 2000 bol spoluzakladateľom stránky Referaty.sk, najväčšieho portálu pre študentov, ktorý v roku 2004 odkúpil Atlas.sk. Zároveň stál v roku 2000 pri vzniku internetového kníhkupectva Martinus, ktorého je dnes spolumajiteľom a CEO. Je držiteľom ocenení EY Podnikateľ roka2020 a TREND TOP Manažér roka2018, bol zaradený do zoznamu Forbes 30 pod 30 a medzi inovátorov New Europe 100, zostavovaného Financial Times a Google. Vo voľnom čase sa venuje bicyklovaniu, behu a, samozrejme,čítaniu.

Přejít nahoru