Zavolajte nám

+421 904 853 249

Napíšte nám

ahoj@akcnezeny.sk

Osobnosti

Sme nesmierne radi, že sa k nám pridali inšpiratívne a významné ženy, a taktiež muži, aby sme spolu vytvorili prvý ročník EPD a v rámci osvetovej kampane upozornili na rozdiely v odmeňovaní žien a mužov a zároveň na postavenie žien v spoločnosti a v pracovnom prostredí.

Predstavujeme vám ambasádorky a ambasádorov ročníka 2023.

Eva Jahelka Filipp

Wealth Effect Management

Mojou aktuálnou výzvou je povzbudiť ženy k aktívnemu budovaniu, zveľaďovaniu a ochrane ich bohatstva, vďaka ktorému si môžu zabezpečiť finančnú slobodu a prežiť tak život podľa svojich predstáv. Zároveň pripravujem aktivity a prostriedky, vďaka ktorým bude možné zvýšiť finančnú gramotnosť na Slovensku – prioritne, ale nie len pre deti.

Ivana Molnárová

Bývalá riaditeľka Profesie

Vyštudovala Matematicko-fyzikálnu fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Po absolvovaní univerzity pracovala v rodinnej firme Anyhel v Humennom. V roku 2001 nastúpila do spoločnosti Profesia ako Sales Representative a po zmene viacerých pozícií od mája 2008 riadila a koordinovala obchodné aktivity spoločnosti v Českej, Slovenskej a Maďarskej republike ako marketingová a obchodná riaditeľka. Od októbra 2010 bola výkonnou riaditeľkou spoločnosti Profesia. V roku 2022 dostala ocenenie Manážer roka 2022 a zároveň ku koncu roka odišla z pozície riaditeľa. Momentálne sa venuje poradenstvu, koučingu a mentoringu lídrov a firiem.

Jana Sliacka

cvmango

V recruitingu sa pohybujem 15 rokov. Aj vďaka cvmango.com pomáham klientom efektívne nájsť tie najlepšie talenty do ich tímu. Zároveň som hlasom obľúbeného podcastu Očami HR, kde pravidelne pozývam zaujímavých hostí zo Slovenska aj Čiech, s ktorými spoločne prinášame novinky zo zákulisia HR a trendy inšpirujúce nielen túto komunitu.

Martin Čambor

Slovenská sporiteľňa, a.s.

Snažím sa každý deň urobiť niekoľko dobrých skutkov , verím že investované sa vracia. Radím, mentorujem, učím príkladom ako sa správať k ostatným. A je ma vidieť najviac na profesných platformách a ak treba v komunite.
Ak raz zažijete život v Slovenskej sporiteľni a zdieľate jej hodnoty, zostanú vám na celý život.

Martin Čambor má viac ako 20-ročné skúsenosti v oblasti HR.

Miroslava Rychtárechová

Tesco Stores SR a.s.

Barbara Jagušák

PR manažérka a moderátorka

Momentálne som čerstvou mamou trojmesačného bábätka. Okrem toho sa naplno venujem aj mojej práci, ktorá je veľmi rôznorodá. Pripravujem niekoľko podcastov na rôzne témy, moderujem spoločenské podujatia, podieľam sa na projektoch v spolupráci s Fashion LIVE! a Slovak Fashion Council.

Přejít nahoru